KLEIBER

Polski producent foteli biurowych,
tapicerowanych mebli obiektowych,
sof i siedzisk dla najbardziej wymagających!

Kleiber - polska marka mebli tapicerowanych

Firma Kleiber od 1997 roku tworzy nowoczesne meble, dedykowane do przestrzeni biurowych i obiektów publicznych. Od lat wyznacza własne trendy designu, a przede wszystkim stawia na wysoką jakość produktów
i ich funkcjonalność.

Kleiber oferuje szeroki wybór tapicerek, tkanin i skór do wykonania mebli. Wszystkie meble są produkowane w Polsce, w zakładzie produkcyjnym Pysząca, a wcześniej w Śremie. Wysoką jakość zapewnia nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowani pracownicy szwalni i montażyści. Wspomniane tapicerki, z których wykonywane są meble, pochodzą z najlepszych fabryk - takich jak Dekoma, Italvelutti czy też niemiecki Spradling.

Meble obiektowe - Kleiber

Oferta mebli tapicerowanych jest bardzo szeroka, ale przede wszystkim należy wyróżnić najbardziej topowe modele. W kategorii foteli biurowych warto wskazać modele X-Site 2 oraz Sky. Kleiber X-Site 2 jest nową wersją poprzednika, wyróżnia się ogromną możliwością konfiguracji fotela wg własnych potrzeb, ilość możliwych konfiguracji przekracza ponad 400 000! Z prostego modelu, możemy skonfigurować fotel biurowy, który spełni wszelkie nasze wymagania, włącznie z regulacją podparcia lędźwiowego, regulacją głębokości siedziska i podłokietnikami regulowanymi w 4 kierunkach. Fotel SKY jest z kolei modelem dedykowanym do gabinetów, wysokie tapicerowane oparcie nawiązuje charakteryzuje fotele menadżerskie i dyrektorskie, a z kolei forma sprawia wrażenie lekkości i nowoczesności.

Najbardziej rozpoznawalnymi produktami to siedziska obiektowe, takie jak Part, Planet, Platinium, Sigma, Snake i Verso. W rodzinach tych produktów, znajdziemy sofy, narożniki, podnóżki, ale przede wszystkim każdy z tych produktów posiada wersje dostawne (bez podłokietnika/ów), z których można stworzyć ciąg siedzisk na długość wielu metrów. Meble Kleiber Snake, będą idealnym rozwiązaniem do obiektów przestrzennych - np korytarze w galeriach handlowych, szkołach, szpitalach i innych obiektach publicznych.